fbpx
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

ERGO pradėjo atlyginti audros žalas

ergo

Po penktadienį praūžusios audros draudimo bendrovė „ERGO Lietuva“ jau rezervavo 550 tūkst. litų turto ir kasko draudimo klientų žaloms padengti. Didžiausias pranešimų apie patirtus draudžiamuosius įvykius skaičius registruotas šeštadienį, tačiau dar ir šiandien sulaukiama nemažai skambučių. Klientams jau pervestos pirmosios draudimo išmokos. Prognozuojama, jog draudimo bendrovės išmokų suma gali siekti 900 tūkst. litų ir daugiau.

Daugiausiai pranešimų apie audros sukeltus nuostolius sulaukiama iš Šilutėje, Raseiniuose, Kėdainiuose ir Panevėžio rajone gyvenančių turto draudimo klientų. Tuo tarpu automobiliai dažniau buvo niokojami Anykščiuose ir Kėdainiuose. Draudimo bendrovė „ERGO Lietuva“ registravo 180 klientų žalų. Klientai vidutiniškai patyrė 3 tūkst. litų žalą.

Draudimo bendrovės „ERGO Lietuva“ Turto draudimo departamento direktorius Tomas Nenartavičius pasakoja, jog turto draudimo klientai dažniausiai praneša apie audros nuplėštus stogus, ant namų bei tvorų nuvirtusius medžius. Dėl nuplėšto stogo registruota itin didelė žala – ji sieks keliasdešimt tūkstančių litų. Jau šeštadienį draudimo bendrovės klientai stogus pradėjo dengti laikinomis apsaugos priemonėmis. Tuo tarpu kasko draudimu apsidraudę vairuotojai nuostolių patyrė dėl ant automobilių užvirtusių medžių ir jų šakų.

Draudimo bendrovė „ERGO Lietuva“ primena, kad klientai apie patirtą žalą turtui draudimo bendrovei gali pranešti per tris darbo dienas, tuo tarpu automobiliui – per septynias. Tikslūs gamtos šėlsmo sukelti nuostoliai bus aiškūs šią savaitę. Draudimo bendrovei apie patirtus nuostolius gyventojai trumpuoju telefonu 1887 gali pranešti visą parą septynias dienas per savaitę.

 

Kretingos.info 

(Visited 29 times, 1 visits today)
123456